Pielęgnacja oczu

Pielęgnacja oczu – zabiegi

Henna


Henna to barwnik uzyskiwany ze sproszkowanych liści i pędów lawsonii bezbronnej (Lawsonia intermis) – wysokiego (od 2,5 do ponad 4,5 metra), wiecznie zielonego krzewu rosnącego w strefie tropikalnej, głównie w północnej Afryce i południowej Azji. Najwięcej barwnika produkują rośliny młode, wzrastające w temperaturze 35°C-40°C, w chłodniejszym klimacie jego stężenie w listkach jest znacznie mniejsze.

 

Henna brwi i rzęs


Henna brwi jest to sposób na trwałe, a jednocześnie subtelne podkreślenie oprawy oczu. Brwi i rzęsy będą pięknie podkreślone, jeśli zostaną przyciemnione o kilka tonów. Kosmetyczka pomoże dobrać odpowiedni odcień brwi, tak aby spojrzenie było bardziej wyraziste.

Zabiegi

POWER HYALURONIC OCZY i RZĘSY firmy SKEYNDOR

Zabieg „Piękne oczy” na okolice oczu

 

Moc Kwasu hialuronowego i Albicji jedwabistej skupiona wokół oczu aby zredukować cienie pod oczami, wygładzić zmarszczki, nadać powiekom efekt liftingu i wzmocnić rzęsy

 

Twoje oczy są zmęczone długą pracą przy komputerze? Dokuczają Ci zasinienia i obrzęki dolnych powiek? Zastosowanie aksamitnych płatków hydrożelowych nasączonych aromatycznym ekstraktem pomarańczy w ciągu 20-minut przyniesie skórze ukojenie, a spojrzeniu młodzieńczy blask.

 

Lifting rzęs

Zabieg do trwałego modelowania rzęs FALL IN THE VOLUME przeznaczony do delikatnego lecz długotrwałego podkręcania rzęs.

Zalecany szczególnie dla pań o długich i prostych rzęsach. Zabieg trwa około 60 minut, jego efekt jest widoczny przez około 4-6 tygodni.

Lifting rzęs – to delikatny, prosty i niezwykle popularny zabieg.